• @@alt@
 • @@alt@
 • @@alt@
 • @@alt@
 • @@alt@

جلسه استانی ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی برگزار شد

مهدی زندیه وکیلی روز شنبه درجلسه استانی ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی در اراک افزود: شعار دولت و ملت، همدلی و همزبانی از همین روزهای آغازین سال باید سرلوحه امور تک تک افراد جامعه قرار گیرد و هر اقدام در سطوح خرد و کلان در سایه همدلی بیشترین بازدهی را خواهد داشت.

اجرای موسیقی وبازیهای بومی محلی درساوه

موسیقی وبازیهای بومی محلی در محل اسکان موقت مسافران نوروزی در پارکهای ولیعصر(عج) وطالقانی شهر ساوه اجرا شد.

۱۹۰۰ دستگاه نقلیه عمومی به گردشگران استان مرکزی خدمت‌رسانی می‌کند

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان مرکزی گفت: ۱۹۰۰دستگاه وسیله برای جابه‌جایی مسافران برون استانی در استان مرکزی فعال است.

آیین جهانی ساعت زمین در موزه مفاخر اراک برگزار می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان مرکزی گفت: ویژه‌برنامه "فرهنگ صیانت از زمین" همزمان با "روز جهانی ساعت زمین" در موزه مفاخر اراک برگزار می‌شود.

تلفات جاده ای در استان مرکزی 35 درصد کاهش یافت

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: تلفات جاده ای در محورهای ارتباطی این استان از 25 اسفند پارسال تا کنون نسبت به مدت مشابه قبل 35 درصد کاهش یافته است.

مسابقات ورزشی بومی و محلی جام نوروز در استان مرکزی آغاز شد

مسابقات ورزشی بومی و محلی جام نوروز با حضور بیش از 80 هزار ورزشکار روز پنج شنبه در نقاط مختلف مرکزی آغاز شد.

بازدید وتقدیر عضو فراكسيون هلال احمر مجلس از خدمات نوروزی در تفرش و آشتیان

نماينده تفرش،آشتيان و فراهان و عضو فراكسيون هلال احمر در خانه ملت گفت:با توجه به آرمانهاي مثبت و ارزنده هلال احمر از هيچ كوششي در جهت كمك به اهداف جمعيت هلال احمر دريغ نخواهيم كرد.

زندیه وکیلی:ماندگاری مسافران رویکردمهم ستاد خدمات سفراستان مرکزی است

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی گفت: تلاش برای ماندگاری مسافران نوروزی، مهمترین رویکرد ستاد اجرایی خدمات سفر این استان است.

بیش از 25 هزار مسافر نوروزی در مدارس استان مرکزی اسکان یافتند

بیش از 25 هزار مسافر نوروزی از ابتدای تعطیلات نوروزی تا کنون در مدارس استان مرکزی اسکان یافته اند.

بازدید نماینده مردم شازند از پایگاههای ایمنی ،امدادی واطلاع رسانی

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی و فرماندار از پایگاه های ایمنی ،امدادی واطلاع رسانی جمعیت هلال احمر شهرستان شازند بازدید کردند/فعالیتهای ارزنده این جمعیت باعث اعتماد و رضایت مردم به این نهاد شده است

گشت ها و نظارت های مشترک ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری استان مرکزی گفت : طبق برنامه‌ریزی که از قبل صورت گرفته بود از سوی ستاداجرایی خدمات سفرهای نوروزی استان مرکزی، به منظور رسیدگی به شکایات و کنترل خدمات تاسیسات گردشگری استان مانند هتل‌ها، مسافرخانه‌ها، دفاتر خدمات مسافرتی، رستوران‌های سنتی و سایر مراکز پذیرایی، مراکز درمانی ، مراکز اسکان وپایانه ها هیئت نظارتی ویژه تشکیل شده است.

برپایی نمایشگاه سنگ ،فسیل وکانی درموزه مفاخر وآثارنفیس گچبری درموزه حسن پور

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی افزود: به مناسبت ایام نوروز نخستین نمایشگاه گچبری سنتی ایران نیز در موزه حسن پور اراک برپا شده و تا 15 فروردین ماه جاری برای بازدید علاقمندان دایر است.
 • مقام معظم رهبري(مدظله العالي):
  به ميراث فرهنگي مي پردازيم و آنها را احيا مي كنيم .در واقع براي خرج كردن در بخش گردشگري سرمايه گذاري مي كنيم.يعني وقتي ما به ميراث فرهنگي رسيديم،سرمايه اي مي شود كه از آن در بخش گردشگري سود و بهره اش را مي بريم . گردشگري بهره برداري از اين سرمايه ي ملي – تاريخي كشور است كه بايد تعادل بين اينها برقرار شود .الان ما واقعا از لحاظ گردشگري ضعيفيم،بايد بازاريابي كرد.بخش گردشگري الان در خور اهتمام ويژه است ،البته به ميراث فرهنگي هم حتما بايد پرداخت.


 • بازدیدهای امروز:  271
  بازدیدهای روز گذشته:  3181
  بازدیدکنندگان ماه قبل:  0
  بازدیدکنندگان سال:  22037
  تعداد کل اخبار:  1262
  تعداد بازدید از خبرها:  85529 • بخش ویژه  پیوندها
  معرفی سازمان ارتباط با ما پیوندها English
            ورود به سایت
           نام کاربری:   
           کلمه عبور: